Produkce | Kreativní Studio TD

Profesionální 

Produkce 

Náš kreativní tým si umí poradit i těmi nejsložitějšími projekty. Nabízíme produktové focení, reklamní focení, animace a videoprodukci.

produkce

 

 

Tvorba animace

 

Ukažte svým zákazníkům, jak fungují vaše produkty skrze atraktivní animace. Nabízíme také profesionální dabing hned do několika jazyků. 

Produktové focení

 

Málo kdo si je vědom toho, kolik je potřeba úsilí nafotit produkt. Kdo zkoušel nasvítit sklo, zajistit aby produkt neměl žádný stín a nebo fotil více barevných produktů najednou ví, že se jedná o velice složitý proces. Umíme zachytit produkty v tom nejlepší světle, ať už budete fotografie užívat na e-shop nebo sociální sítě.

Produktové fotografie

Reklamní focení

 

Reklamní focení se od produktového značně liší. Nejde totiž vždy o to ukázat nějaký produkt, místo jednoho produktu se snažíme zachytit podstatu značky nebo firmy. Hledáme kvality, které dělají značky našich klientů originálními. Né každý, kdo vlastní telefon nebo foťák, může tyto služby nabízet. Nejedná se totiž jen o zmáčknutí spouště, ale o výběr správné kompozice, prostředí, osvětlení a hlavně o šikovného fotografa.

Reklamní a produktové videa

 

Že jsme skvělá produkce lze poznat hned na první schůzce. Ke každému projektu dokážeme přistoupit z několika úhlů a zaručujeme, že naši klienti jsou vždy víc než spokojení s finálním produktem. 

 

Neváhejte se na nás obrátit s vaší představou reklamního či produktového videa. Více než rádi se vrhneme na jakoukoliv výzvu!

video produkce

Zalíbilo se Vám, co nabízíme?

Neváhejte se nám ozvat a my vám pomůžeme s volbou správné strategie.